O nás

O NAŠEJ SPOLOČNOSTI

Firma Norpal s.r.o. je profesionálnym a špecializovaným zhotoviteľom pečiatok od renomovaného svetového výrobcu TRODAT. Na slovenskom trhu sme už 10 rokov a našim zákazníkom ponúkame iba najvyššiu kvalitu. Dodávame viac ako 1000 produktov s individuálnym dizajnom. Tento rok sme sa rozhodli rozšíriť výrobu a realizáciu pre reklamný priemysel.

Pre našich klientov sme pripravili jednoduchý ONLINE KONFIGURÁTOR pečiatok, vďaka ktorému je možné navrhnúť si dizajn pečiatky s vlastným textom, logom alebo aj s orámovaním. Samozrejmosťou je aj naše vlastné grafické pracovisko, ktoré spracuje všetky vaše požiadavky pri vytvorení objednávky. Našim zákazníkom v Žiline a okolí ponúkame bezplatné doručenie objednávky.

Na všetky vaše otázky ohľadom objednávok a našich služieb vám veľmi radi odpovieme na emailovej adrese: info@norpal.sk.

PREČO SI VYBRAŤ NÁS

BEZPLATNÉ DORUČENIE

Ponúkame bezplatné doručenie v rámci Žiliny a blízkeho okolia

NAJNIŽŠIE CENY

U nás nájdete bezkonkurenčne najnižšie ceny pečiatok na trhu

MAXIMÁLNA KVALITA

Kvalitné pečiatky od renomovaného svetového výrobcu

NAŠI SPOKOJNÍ KLIENTI

Simona S.Žilina

Hľadali sme v rámci Žiliny firmu, ktorá by pre náš úrad vyrobila profesionálnu pečiatku, ktorá vydrží každodenné používanie. Dostali sme odporúčanie na túto firmu a neľutujeme. Sú ozaj rýchli. Pečiatku nám vyrobili, aj dodali v priebehu 24 hodín. Skutočne profesionálne služby.

Marián K.Žilina

Potrebovali sme urýchlene vytlačiť pečiatky za účelom podpisu zmlúv. Prístup firmy veľmi chválim návrh-tlač-dodanie bolo expresne rýchle. Ďakujem za pomoc.